Zapraszamy od obejrzenia galerii   
PALLADIUM TO 1700 M2 POWIERZCHNI NA KTÓREJ MOŻESZ ZORGANIZOWAĆ WYJĄTKOWY EVENT    
Kalendarium
 
Udostępnij
Sobota, 18. marca 2017, 19:00
  

Zeskanuj kod telefonem, aby zapisać zdarzenie w kalendarzu:

Tommy Emmanuel - PALLADIUM

Tommy Emmanuel - legenda gitary i mistrz fingerstyle wystąpi w Polsce

18.03.2017 r. godz. 19:00

Palladium ul. Złota 7/9, Warszawa

Bilety w cenie: 200 zł, 170 zł oraz 130 zł są dostępne na www.Ticketpro.pl.
Jeden z najlepszych gitarzystów akustycznych na świecie, zagra dla polskiej publiczności w warszawskim Palladium 18 marca 2017 r. Genialny Australijczyk dzięki wybitnemu talentowi muzycznemu, ogromnej dawce humoru i niezwykłej energii sprawia, że jego każdy występ na żywo jest ogromnym przeżyciem dla melomanów i osób, które zdecydują się zobaczyć jego show po raz pierwszy.

 

Australijski mistrz techniki fingestyle (fingerpicking) oraz slapping to „człowiek-orkiestra”, który zachwyca talentem każdego, kto znajdzie się na sali, gdy Tommy występuje na scenie. Ten genialny wirtuoz i samouk, oddany muzyce ciałem i duszą, sercem i myślą. Nigdy nie uczył się w szkole muzycznej, nie czyta nut ani tabulatur. Każdy dźwięk wyłapuje słuchem, tworzy go w głowie i dłońmi przenosi na gitarowe struny. Tommy Emmanuel używa gitary do grania linii basu, melodii, akordów i dźwięków perkusyjnych jednocześnie, co sprawia wrażenie obecności kompletnego zespołu na scenie, podczas gdy gra tak naprawdę jedna osoba. Swoją pasją i umiejętnościami, a przede wszystkim radością z gry na gitarze i miłością do muzyki, dzieli się z gitarzystami i fanami z całego świata podczas niezliczonych tourne. Każdego roku gra 300 koncertów na całym świecie. Ma ogromne rzesze fanów i jest uwielbiany przez każdą publiczność, bez względu na język, rasę, poglądy.

W twórczości Tommy’ego łatwo odnaleźć ślady wielu gatunków – są w niej dźwięki charakterystyczne dla country, bluegrass, jazzu, bluesa, popu, a nawet flamenco, muzyki klasycznej czy muzyki Aborygenów. Fani mogą słuchać niemal 20 albumów – nagranych solo, w duetach, w zespołach, a także albumów coverowych, które stworzył grając zarówno na akustycznej, jak elektrycznej gitarze. Sześć z jego koncertów zostało wydanych na DVD, a na jego płyty instruktażowe czekają wszyscy, którzy pokochali gitarowe granie. Ostatni album, wydany w 2015 roku to „It’s Never Too Late”, który powstał dzięki inspiracji płynącej z  narodzin najmłodszej córki Tommy’ego tuż przed jego 60. urodzinami.

Artysta został dwukrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Jego mentor - Chet Atkins, nadał mu miano: CGP (Certified Guitar Player). Tytuł ten otrzymało tylko czterech ludzi na świecie. Wielokrotnie nagradzany przez sztandarowe profesjonalne magazyny jak Guitar Player Magazine, Acoustic Guitar Magazine, Juke Magazine czy Rolling Stone. Australijski Ambasador Muzyki, otrzymał także Order Australii, najwyższe odznaczenie państwowe, przyznane mu za wkład w rozwój kraju, m.in. w edukację muzyczną.


Bilety w cenie: 200 zł, 170 zł oraz 130 zł są dostępne na Ticketpro.pl

Oficjalne strony Tommy’ego Emmanuela:
tommyemmanuel.com
youtube.com/user/TommyEmmanuelTV
facebook.com/tommyemmanuel
facebook.com/TommyEmmanuelPolska

Tommy Emmanuel jest moim zdaniem najwybitniejszym fingerstylowcem, jaki obecnie nagrywa i koncertuje. Jego przekaz to czysta sztuka, poparta gitarową wirtuozerią oraz szczerymi emocjami. Można powiedzieć, że koncerty Tommy'ego żyją własnym życiem ponieważ silna interakcja między artystą a publicznością przenosi te wydarzenia w inny wymiar i zamienia we wspólną muzyczną ucztę, podczas której dzieją się rzeczy wielkie.

Maciej Warda, Magazyn TopGuitar

 

Wróć

Multimedia

Dla tego zdarzenia nie ma dodanych żadnych zdjęć

Wycieczka

Newsletter

Jesteś tutaj:

Home Kalendarium

Kontakt

Teatr Palladium, Bileteria Palladium
ul. Złota 9, Warszawa
tel: (22) 827 70 49
godz 12.00 - 19.00
poniedziałek - niedziela
Fundacja Universitatis Varsoviensis Proxima Hybrydy Samsung eBilet ISIC