Zapraszamy od obejrzenia galerii   
PALLADIUM TO 1700 M2 POWIERZCHNI NA KTÓREJ MOŻESZ ZORGANIZOWAĆ WYJĄTKOWY EVENT    
Kalendarium
 
Udostępnij
Piątek, 21. lipca 2017, 23:00
  

Zeskanuj kod telefonem, aby zapisać zdarzenie w kalendarzu:

Oficjalne DM AFTER PARTY - PALLADIUM

W ramach promocji płyty „Spirit” Depeche Mode wyruszy w światową trasę koncertową, w ramach której zespół ponownie zawita do Warszawy.

VSI Team zaprasza na dM AFTER PARTY pod oficjalnym patronatem SONY MUSIC POLAND, które odbędzie się 21 Lipca 2017 r. w Klubie Palladium.

Klub Palladium dysponuje jedną z największych przestrzeni dla imprez zamkniętych w stolicy. 1550 m2 idealnie dopasowanych do potrzeb wszelkiego rodzaju wydarzeń, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Powierzchnia sali widowiskowej to 578 m2! Na parkiecie mieści się kilkaset osób! Bez wątpienia jest to najlepsze miejsce na imprezę po koncercie DM. Chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony klubu: www.palladium.art.pl

Klub mieści się przy ulicy Złotej 7/9, czyli w ścisłym centrum Stolicy, na przeciwko Pałacu Kultury i Nauki, gdzie na Placu Defilad znajdują się ogromne parkingi dla autokarów oraz samochodów osobowych.

Po koncercie do klubu można dojść pieszo około 15 min albo dojechać komunikacją 2-3 przystanki, bez przesiadek. W linii prostej do Dworca Centralnego z Palladium jest niespełna 10 min spacerkiem lub jeden przystanek komunikacją miejską.

Startujemy zaraz po koncercie.

 

Bilety do zdobycia po kontakcie:https://www.facebook.com/robert.kanaritz


Na imprezie zagrają DJs:

Kanaritz (MSGP), Devotee (MSGP),
Serek (FC Faith Łódź)
ADHD (3City, Exciting Night),

Oprawą wizualną zajmie się profesjonalne studio filmowe. Będą miksowane obrazy na żywo z imprezy wraz ze specjalnie przygotowanymi na naszego aftera video clipami.

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie pomocy w znalezieniu noclegu lub ogólnie informacji piszcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wróć

Multimedia

Dla tego zdarzenia nie ma dodanych żadnych zdjęć

Wycieczka

Newsletter

Jesteś tutaj:

Home Kalendarium

Kontakt

Teatr Palladium, Bileteria Palladium
ul. Złota 9, Warszawa
tel: (22) 827 70 49
godz 12.00 - 19.00
poniedziałek - niedziela
Fundacja Universitatis Varsoviensis Proxima Hybrydy Samsung XL Energy drink eBilet ISIC