Zapraszamy od obejrzenia galerii   
PALLADIUM TO 1700 M2 POWIERZCHNI NA KTÓREJ MOŻESZ ZORGANIZOWAĆ WYJĄTKOWY EVENT    

Wydarzenia

Koncerty
 
Udostępnij
Środa, 21. sierpnia 2013, 19:00
  

Zeskanuj kod telefonem, aby zapisać zdarzenie w kalendarzu:

JASON MRAZ - PALLADIUM

 

Agencja Go Ahead zaprasza na niezwykły koncert! 21 sierpnia w warszawskim Palladium wystąpi Jason Mraz! Będzie to koncert akustyczny, związany z premierą najnowszego albumu muzyka – „Love Is A Four Letter Word” – i jednocześnie pierwszy występ Mraza w Polsce!

Muzyk kojarzony jest w naszym kraju przede wszystkim w związku z ogromnym sukcesem, jaki przyniósł mu album „We Sing. We Dance. We Steal Things.” To właśnie z tej płyty pochodzi jego najbardziej znany kawałek – “I’m Yours” (http://www.youtube.com/watch?v=EkHTsc9PU2A), który nie schodził z listy Billboard’s Hot 100 przez 76 tygodni, ustanawiając jednocześnie ówczesny rekord! To właśnie ta płyta i ta piosenka otworzyły artyście drzwi do międzynarodowej kariery.

Po 22 miesiącach, spędzonych w trasie promującej wydawnictwo, muzyk skupił się na pracy nad kolejnym, czwartym już albumem w swojej dyskografii. „Love Is A Four Letter Word” opowiada oczywiście o miłości, a promują go single „I Won’t Give Up”, „93 Million Miles” oraz “The Woman I Love”. To kolejna świetna, gitarowa płyta, wypełniona pięknymi melodiami i doskonałymi tekstami, która swoją światową premierę będzie miała 17 kwietnia.

Jason Mraz to jednak nie tylko singer-songwriter, ale też aktywny działacz m.in. Surfrider Foundation, Free the Slaves, True Colors Fund czy MusiCares. Jak sam podkreśla – muzyka dała mu szansę dotarcia do miejsc i ludzi, których nigdy by bez niej nie spotkał i na których bez niej nie miałby szansy wpłynąć.
 

Cena biletów:

balkon / siedzące - 120 zł,

parter / stojące - 105 zł

 

KONCERT WYPRZEDANY !


Zapraszamy!

Wróć

Multimedia

Dla tego zdarzenia nie ma dodanych żadnych zdjęć

Wycieczka

Newsletter

Jesteś tutaj:

Home Koncerty

Kontakt

Teatr Palladium, Bileteria Palladium
ul. Złota 9, Warszawa
tel: (22) 827 70 49
godz 12.00 - 19.00
poniedziałek - niedziela
Fundacja Universitatis Varsoviensis Proxima Hybrydy Samsung XL Energy drink eBilet ISIC